Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9847
Stary 08.06.2026, 18:06
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego się tak uparłeś? Rzucasz tezę bez pokrycia, więc to Ty UDOWODNIJ, że przeciwnik z wysokiej półki ściągnąłby rzesze kibicow i stadion pękałby w szwach. W swoim dowodzie uwzględnij okolocznosci; sezon urlopowy, druzyna gosci raczej nie przyjedzie w tzw. pierwszym garniturze, mecz jubileuszowy ale bez stawki, bez ciśnienia........Na dodatek wskaż klubu, którego kibice przybliby do nas w liczbie ponad tysiąca, na takie wydarzenie...
Wystarczy żeby na miesiąc przed meczem było sprzedanych 14 000 biletów. Na rezerwy Marsylii czy Dortmundu. Coś mi się nie wydaje. Ile było na Sevilli?

Ale na Wrexham już dzisiaj powinien byś soldout bo jak nie to znaczy, że rywal nieatrakcyjny .


To będzie eleganckie meczycho i na boisku i na trybunach, jak tylko pogoda dopisze to po meczu będzie super impreza na rynku.

Te wszystkie płacze to jak majaki z przed rewanżu z Trnawą. Co większe oszołomy, "wybrały grilla". I przegapiły jeden z bardziej kultowych meczów w ostatnim 20 leciu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując