Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98361
Stary 08.06.2026, 10:59
Odmawiaja albo sa na wakacjach i narazie nie negocjuja albo jeszcze zbieraja oferty i je analizuja.

Wszak okienko jeszcze sie nie otwarlo a w sumie bedzie trwac dwa miesiace. Nie jest wielce szokujace, ze pilkarze czekaja zeby zobaczyc jakie oferty beda na stole i nie chca lapac pierwszej, ktora sie pojawi.
Odpowiedz cytując