|
Odmawiaja albo sa na wakacjach i narazie nie negocjuja albo jeszcze zbieraja oferty i je analizuja.
Wszak okienko jeszcze sie nie otwarlo a w sumie bedzie trwac dwa miesiace. Nie jest wielce szokujace, ze pilkarze czekaja zeby zobaczyc jakie oferty beda na stole i nie chca lapac pierwszej, ktora sie pojawi.
|