|
W oczach kibiców - im dluzej nie ma transferów = piłkarze na czele naszych list nam odmawiaja. Ciężko żeby i z ta logika się kłócić.
W poprzednim okienku mielismy jedna specyficzna sytuacje - Bozic nam odmowil, podpisal kontrakt z innym klubem, a potem go rozwiązał i trafil do nas.
|