|
Jeżeli za chwilę okaże się, że kozakiem do środka pola jest Marc Carbo, to znaczy że naprawdę jesteśmy w czarnej dziurze.
Widać po reakcjach i wpisach Królewskiego na X, że nerwowość rośnie. Sytuacja na rynku dla Wisły jest gorsza niż on sam mógł się spodziewać.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|