Karherop napisał(a):

Na pewno nie będzie sytuacji że na pierwszym treningu po powrocie z wakacji jest 15 piłkarzy.
Chocby dlatego że będzie gesto od wypożyczonych: Dziedzic, Sukiennicki, Staszak, Stępak. Choc nie o to nam chodziło marzac o szerokiej kadrze
|
Były komunikaty o powrotach z wypożyczenia?
Poza tym chyba rozmawiamy o napastnikach.