|
Na pewno nie będzie sytuacji że na pierwszym treningu po powrocie z wakacji jest 15 piłkarzy.
Chocby dlatego że będzie gesto od wypożyczonych: Dziedzic, Sukiennicki, Staszak, Stępak. Choc nie o to nam chodziło marząc o szerokiej kadrze
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.06.2026 o godz. 06:44.
|