Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98345
Stary 07.06.2026, 20:27
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Wkomponował się i dawał coś (moim zdaniem nie za wiele) w 1 lidze. W ekstraklasie na chłopski rozum gra się w piłkę lepiej więc niezbyt wiele z 1 ligi to się może okazać mało w ekstraklasie. Wiem, kilka lat temu zagrał 2 chyba niezłe sezony w Widzewie, ale to było jakiś czas temu.
Co z tego przedłużenia wyniknie okaże się w praniu.
2 lata temu (czerwiec 2024) odszedł z Widzewa za 1.5 mln euro do Japonii.

Czy to było az tak dawno? Okaże się.
Odpowiedz cytując