|
Dzisiaj po raz kolejny wpisy YGL na X które w delikatny sposób mają przygotować kibiców na to, że Wisła niestety będzie w ekstraklasie opierać się na składzie 1 ligowym.
No cóż, nie wygląda to póki co optymistycznie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|