Karherop napisał(a):

|
Wg mnie dowodzi tylko tego że w naszym klubie myślą, bo nie jest sztuka zrobic rewolucja i 8-9 transferów i totalna rewolucje. A na szpicy to Duarte dał rade wiec nie mozna wykluczyć że jeszcze na tej pozycji zagra w esa.
|
Jak nie ma kasy na przepalanie to trzeba myśleć

W sumie to dobrze, że myślą.
As napisał(a):

Myślałem, że to oczywiste, że *Zjawinski* był tylko przykładem. Poprawię się w przyszłości.
No raz na ruski rok w Ekstraklasie wyjdziemy dwójką napastników ale nikt nie jest na tyle głupi lub naiwny, żeby mając opcje być liderem ataku gdzieś indziej przyjść do nas i raz na jakiś czas wyjść w podstawie obok Angela. Piłkarze i agenci mają to do siebie, że patrzą jaka jest sytuacja na pozycjach w danym klubie.
|
Jak mamy Sancheza, który grał już z Rodado to wystawienie ich obu jest bardzo prawdopodobne - Angel gra na "10".
A cały czas nie ma gwarancji, że przepracuje cały okres przygotowawczy na 100%.