Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98335
Stary 07.06.2026, 15:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie dowodzi tylko tego że w naszym klubie myślą, bo nie jest sztuka zrobic rewolucja i 8-9 transferów i totalna rewolucje. A na szpicy to Duarte dał rade wiec nie mozna wykluczyć że jeszcze na tej pozycji zagra w esa.
Jak nie ma kasy na przepalanie to trzeba myśleć
W sumie to dobrze, że myślą.

As napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, że to oczywiste, że *Zjawinski* był tylko przykładem. Poprawię się w przyszłości.

No raz na ruski rok w Ekstraklasie wyjdziemy dwójką napastników ale nikt nie jest na tyle głupi lub naiwny, żeby mając opcje być liderem ataku gdzieś indziej przyjść do nas i raz na jakiś czas wyjść w podstawie obok Angela. Piłkarze i agenci mają to do siebie, że patrzą jaka jest sytuacja na pozycjach w danym klubie.
Jak mamy Sancheza, który grał już z Rodado to wystawienie ich obu jest bardzo prawdopodobne - Angel gra na "10".
A cały czas nie ma gwarancji, że przepracuje cały okres przygotowawczy na 100%.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 07.06.2026 o godz. 15:08.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując