Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98325
Stary 07.06.2026, 12:49
W czasach Cupialowych mielismy słabszych napastnikow nr 3.

Dobry ruch dla trzymania szatni i dodania trochę wzrostu i walki na boisku.

Napastnika do rywalizacji z Rodado i tak trzeba podpisac.

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Fatalna informacją.
W połączeniu z wczorajszymi wpisami YGL na X widać wyraznie, że z kasą mega krucho i kolejne cele transferowe wysypują się.

Sorry ale Sanchez to jest zawodnik na dól 1 ligi.
Sanchez nie tak dawno gral z powodzeniem w esa, wiec ta teoria sie kupy nie trzyma. Lepszych na ławke nie znajdziemy.
Odpowiedz cytując