W czasach Cupialowych mielismy słabszych napastnikow nr 3.
Dobry ruch dla trzymania szatni i dodania trochę wzrostu i walki na boisku.
Napastnika do rywalizacji z Rodado i tak trzeba podpisac.
sandomingo napisał(a):

Fatalna informacją.
W połączeniu z wczorajszymi wpisami YGL na X widać wyraznie, że z kasą mega krucho i kolejne cele transferowe wysypują się.
Sorry ale Sanchez to jest zawodnik na dól 1 ligi.
|
Sanchez nie tak dawno gral z powodzeniem w esa, wiec ta teoria sie kupy nie trzyma. Lepszych na ławke nie znajdziemy.