Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
98317
07.06.2026, 09:22
Trzymali go razem z Carbo w schowku, bo myśleli, że kogoś lepszego tu ściągną. Niestety, realia chyba dają po dupie. Może i jest dobre rozeznanie w rynku, ale co z tego, gdy nie ma odpowiedniej kasy.
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle