azor napisał(a):

Nie mam ni c wspólnego z Irlandia. Jedynie byłem tam krótko dwa razy, raz samochodem i drugi na rowerze. Oczywiście te dwa środki lokomocji przerzuciłem na Wyspę Świętego Patryka promem. Poza tym nic mnie nie łączy ani prywatnie (osobiscie), ani służbowo z innymi Patrykami
