Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9828
Stary 05.06.2026, 13:40
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Moze wprowadzę małą poprawkę Miałem napisać, ze Wrexham jest obecnie najbardziej popularnym klubem ZE światka piłkarskiego.
A są jakieś kluby piłkarskie spoza świata piłkarskiego? W sensie, że alternatywą był mecz z klubem rugby czy siatkówki?

Pomijam już merytoryczną treść tej tezy o "najbardziej popularnym" - rozumiem, że Barca, Real, ManC, PSG czy inne Bayerny obecnie chowają się w cieniu Wrexham

Cytat:
przypomnij sobie tłumy na wielkiej Sevilii, w czasach świetności Wisły........
No niestety pamiętam. Akurat wtedy stadion był w przebudowie, mecz był we wrześniu, my dopiero co spieprzyliśmy mistrzostwo na stulecie i graliśmy najgorszy ówcześnie sezon, a kibice bojkotowali mecz/doping ze względu na zwolnienie Petrescu - taki to był moment świetności klubu. Trochę mało sensowny punkt odniesienia - ogólnie wszystko na odwrót

Cytat:
Jak nas będzie nawet te 15k + 1, 5k gosci (tyle juz wykupili biletow ze swojej 2 1k puli) to juz wynik wybitny!
Rozumiem, że "wybitny" to w tym nowym znaczeniu, które propaguje Stanowski?

Żeby to wyglądało sensownie marketingowo, żeby ktoś się nami zainteresował, a stadion wyglądał fajnie na tych wytęsknionych filmikach, które potem mają się pojawić w sieci czy w serialu, musi być ze 25 tys.
Odpowiedz cytując