WildDog napisał(a):

|
Moze wprowadzę małą poprawkę Miałem napisać, ze Wrexham jest obecnie najbardziej popularnym klubem ZE światka piłkarskiego.
|
A są jakieś kluby piłkarskie spoza świata piłkarskiego? W sensie, że alternatywą był mecz z klubem rugby czy siatkówki?
Pomijam już merytoryczną treść tej tezy o "najbardziej popularnym" - rozumiem, że Barca, Real, ManC, PSG czy inne Bayerny obecnie chowają się w cieniu Wrexham
Cytat:
|
przypomnij sobie tłumy na wielkiej Sevilii, w czasach świetności Wisły........
|
No niestety pamiętam. Akurat wtedy stadion był w przebudowie, mecz był we wrześniu, my dopiero co spieprzyliśmy mistrzostwo na stulecie i graliśmy najgorszy ówcześnie sezon, a kibice bojkotowali mecz/doping ze względu na zwolnienie Petrescu - taki to był moment świetności klubu. Trochę mało sensowny punkt odniesienia - ogólnie wszystko na odwrót
Cytat:
|
Jak nas będzie nawet te 15k + 1, 5k gosci (tyle juz wykupili biletow ze swojej 2 1k puli) to juz wynik wybitny!
|
Rozumiem, że "wybitny" to w tym nowym znaczeniu, które propaguje Stanowski?
Żeby to wyglądało sensownie marketingowo, żeby ktoś się nami zainteresował, a stadion wyglądał fajnie na tych wytęsknionych filmikach, które potem mają się pojawić w sieci czy w serialu, musi być ze 25 tys.