Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9825
Stary 05.06.2026, 12:41
Moze wprowadzę małą poprawkę Miałem napisać, ze Wrexham jest obecnie najbardziej popularnym klubem ZE światka piłkarskiego. Nie mialem na mysly, ze hest nsjbardziej popularny wsrod kibicow. .......A jezeli chodzi o frekwencje na mecz hucznie nazywany jhbileuszowym, rozgrywany w sezonie wakacyjnym.....przypomnij sobie tłumy na wielkiej Sevilii, w czasach świetności Wisły........Jak nas będzie nawet te 15k + 1, 5k gosci (tyle juz wykupili biletow ze swojej 2 1k puli) to juz wynik wybitny! Nie czepialem się reszty Twojej wypowiedzi. Tylko do tych dwóch powyższych jej elementów. Wiadomo, ze ten mecz to głównie szansa aby usłyszeno o nas poza Polską. A raczej tego efektu nie byłoby po meczu z Lazzio, czy nawet ponownej potyczki z Sevilla.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 05.06.2026 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując