|
Słabe jest to przedłużanie o rok niektórych graczy, bo na Krzyżanowskiego już się rzuciły inne kluby Ekstraklasy. Wiadomo, jak to się teraz odbywa. Dogada się już teraz nieoficjalnie(umowa do sejfu), a w zimie podpisze kontrakt z kimś innym, tzn. wybranym wcześniej klubem i nie będziemy mieli nic do gadania, bo odbyło się to tego lata..
|