Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1388
Stary 29.05.2026, 21:53
Przecież Wieczysta to klub-widmo. Kibice? Brak. Stadion? Brak. Dział prawny? Brak. Pion PR? Brak. Jest tylko sponsor, ale zainteresowany jedynie zabawą w football managera. Przecież im nawet papiery licencyjne Wisła przygotowuje! Szkodliwy humbug. Trzymam kciuki za Chrobrego.
Odpowiedz cytując