|
Przecież Wieczysta to klub-widmo. Kibice? Brak. Stadion? Brak. Dział prawny? Brak. Pion PR? Brak. Jest tylko sponsor, ale zainteresowany jedynie zabawą w football managera. Przecież im nawet papiery licencyjne Wisła przygotowuje! Szkodliwy humbug. Trzymam kciuki za Chrobrego.
|