sandomingo napisał(a):

Jak to skąd?
Przecież to wynika z negocjacji prowadzonych z innymi zawodnikami na tę pozycje
Jeżeli klub przedłuży Carbo i/lub Sancheza to zły znak.
Żaden z nich nie jest zawodnikiem na ekstraklasę
|
Akurat Sanchez z powodzeniem grał w Ekstraklasie. Wiadomo że jest starszy, po przerwie w grze i kontuzjach, ale bym go nie skreślał.
Co do Carbo - potrzebujemy minimum dwóch twardych, wysokich defensywnych pomocników. Duda i Igbekeme się nie kwalifikują, Omić tak naprawdę nie jest dobry na tą pozycję. Pozostanie Carbo będzie pewnie oznaczało że nie damy rady ściągnąć dwóch interesujących nas piłkarzy na tą pozycję.
Odejście Carbo może za to oznaczać masę rzeczy: nie chciał zostać, chciał za dużo zarabiać, pojawiła się lepsza opcja...
Wróżenie z fusów.
Na część piłkarzy będzie trzeba poczekać, takie są realia. Twoje próby rozkręcania histerii są nudne.