Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98310
Stary 29.05.2026, 16:55
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jak to skąd?
Przecież to wynika z negocjacji prowadzonych z innymi zawodnikami na tę pozycje
Jeżeli klub przedłuży Carbo i/lub Sancheza to zły znak.
Żaden z nich nie jest zawodnikiem na ekstraklasę
Akurat Sanchez z powodzeniem grał w Ekstraklasie. Wiadomo że jest starszy, po przerwie w grze i kontuzjach, ale bym go nie skreślał.

Co do Carbo - potrzebujemy minimum dwóch twardych, wysokich defensywnych pomocników. Duda i Igbekeme się nie kwalifikują, Omić tak naprawdę nie jest dobry na tą pozycję. Pozostanie Carbo będzie pewnie oznaczało że nie damy rady ściągnąć dwóch interesujących nas piłkarzy na tą pozycję.
Odejście Carbo może za to oznaczać masę rzeczy: nie chciał zostać, chciał za dużo zarabiać, pojawiła się lepsza opcja...

Wróżenie z fusów.

Na część piłkarzy będzie trzeba poczekać, takie są realia. Twoje próby rozkręcania histerii są nudne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.05.2026 o godz. 16:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując