As napisał(a):

Dziękuję, ale ja nie czuję potrzeby brania udziału w dyskusji Kolegów na ten temat.
A wracając do frekwencji - zabawmy się w typowanie- zróbmy temat: typer średniej frekwencji Wisła jesień 2026 albo cały sezon 26/27 i kto chce niech wstawi swoją liczbę i zimą albo późną wiosną 27 sprawdzimy kto trafił, a kto nie.