Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98288
Stary 27.05.2026, 07:52
Nie wiem czy z Kawały cokolwiek będzie w dorosłym futbolu na poziomie 1 ligi a już nie mówiąc o ekstraklasie.
Kuziemka, Krzyżanowski, ale też Baniowski to takie harpagany co chcą biegać, kiwać, pokazywać się.
Kawała to jeden z tych cichociemnych pokroju np Plewki. NIby jestem, ale nie daj boziu żeby mi ktoś podał, bo jeszcze coś spier.dole i będzie chryja.
Odpowiedz cytując