Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9726
Stary 26.05.2026, 18:40
azor napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście zastąpią - ciężko o większy syf niż Wiślackie na stadionie.
Dokładnie...
Miałem odpisać to samo, ale się wstrzymałem, bo może koledze chodziło o "Wiślackie" jako inicjatywę, mającą w domyśle wspomożenie choćby obiecanego pomnika H. Reymana.

No chyba, że faktycznie pisał o stricte smaku i jakości to, to coś sprzedawane na stadionie pod marką "Wiślackie" niestety spełnia kryteria bycia tymi właśnie szczynami...
Odpowiedz cytując