Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98278
Stary 26.05.2026, 16:05
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony jest to kadra, która dała sobie radę na poziomie pierwszej ligi. Mnie się wydaje, że potrzeba kilku grajków powyżej poziomu, który mamy obecnie.
Tak, paru obecnych powędruje na ławce, ale w perspektywie startu sezonu najwazniejszy jest trzon zespołu i jego zgranie.

Życzyłbym sobie żeby każdy transfer byl docelowo do 1 skladu. Raczej o to chodzi w tej zabawie.
Odpowiedz cytując