doktor granat napisał(a):

|
Z drugiej strony jest to kadra, która dała sobie radę na poziomie pierwszej ligi. Mnie się wydaje, że potrzeba kilku grajków powyżej poziomu, który mamy obecnie.
|
Tak, paru obecnych powędruje na ławce, ale w perspektywie startu sezonu najwazniejszy jest trzon zespołu i jego zgranie.
Życzyłbym sobie żeby każdy transfer byl docelowo do 1 skladu. Raczej o to chodzi w tej zabawie.