Karherop napisał(a):

15 zawodników rozegrało o u nas w sezonie 25/26 ponad 1000 minut i tylko co do Carbo jest jeszcze znak zapytania.
Tak stabilna kadra musi byc dla nas mocnym handicapem na poczatku sezonu.
|
Z drugiej strony jest to kadra, która dała sobie radę na poziomie pierwszej ligi. Mnie się wydaje, że potrzeba kilku grajków powyżej poziomu, który mamy obecnie.