Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9723
Stary 26.05.2026, 14:37
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Czy ten geniusz i niesamowity specjslista w analizie funduszy prywatnych z publicznymi zauważył, że stadion Wisły (w przebudowie, rozbudowie) był sponsorowany tylko dzięki megalomanii machlojskiego, a ilu jego kolesi się przyzwyczaić tym obłowiło..........no ale przecież to środki publiczne, więc łatwo się rozdawało...........
Chopie, widzę, że cię nosi...
Weź że se 2 tabletki pozytyvium, w aptece( słonecznej) jest promocja.
A wtedy już wejdziesz w stan słodkiego odrętwienia i nie będziesz się przejmował co ja, jako geniusz, tu piszę...

A tak pisząc poważnie to cieszę się, że potwierdziłeś tym wpisem moje tezy.
Brawo, uczysz się , jeszcze wyjdziesz na ludzi
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując