pepe72 napisał(a):

Wałki w Krakowie są również spektakularne ale nikt na szczęście się łasi na drużyny piłkarskie.
Co innego budowlanka, w tym stadion.
|
Czy ten geniusz i niesamowity specjslista w analizie funduszy prywatnych z publicznymi zauważył, że stadion Wisły (w przebudowie, rozbudowie) był sponsorowany tylko dzięki megalomanii machlojskiego, a ilu jego kolesi się przy tym obłowiło..........no ale przecież to środki publiczne, więc łatwo się rozdawało...........