stary dziad napisał(a):

(...)
Przy jego budowie wszyscy wydawali publiczne pieniądze z najwyższą troską, dyscypliną i odpowiedzialnością
|
Wałki w Krakowie są również spektakularne ale nikt na szczęście się łasi na drużyny piłkarskie.
Co innego budowlanka, w tym stadion.