As napisał(a):

Jestem ciekawy Staszaka.
Wszedl do Lecce z drzwiami grajac praktycznie wszystko o ile nie pauzowal za kartki. Bedzie interesujace czy podejmie rywalizacje w Wisle czy znowu zostanie wyporzyczony.
W Lecce gral na defensywnym pomocniku.
|
A w jego wypozyczeniu nie bylo jakiejś klauzuli o transferze definitywnym? Lecce moze robić problemy?....Moim zdaniem, czas aby uczył się polskiej piłki, w polskich realiach......wydaje się mnie, ze dobry "towar" na ewentualny zastrzyk gotówki po transferze w dobre rejony....