wolfy napisał(a):

Urydze kontrakt się chyba automatyczne przedłużył po awansie.
Dobrzy krajowi bramkarze nie są tani. Wręcz przeciwnie.
Ściągać średniaka, emeryta albo "talent" nie ma sensu.
Ważniejsze od narodowości będą umiejętności.
|
Chodzi mi wyłącznie o takich z karta w ręku.
Natomiast tacy bramkarze mogą być też na pewnych zakrętach, niekoniecznie po dobrych sezonach.
Odnośnie Igbekeme: trzymam kciuki żeby zostal. Jedna z kluczowych pozycji w zespole.
Staszak? Niech wroci, potrenuje, jako zawodnik nr 24-28 moze zostac i pomagac rezerwom przy okazji