Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98272
Stary 26.05.2026, 12:00
Jestem ciekawy Staszaka.

Wszedl do Lecce z drzwiami grajac praktycznie wszystko o ile nie pauzowal za kartki. Bedzie interesujace czy podejmie rywalizacje w Wisle czy znowu zostanie wyporzyczony.

W Lecce gral na defensywnym pomocniku.
Odpowiedz cytując