Drozd napisał(a):

Ktoś tutaj się upiera że kasę wydaje się tak samo niezależnie skąd się wzięła .
Trudno o większą bzdurę.
Czy Stary dziadu tak samo wydasz 500 zł które znajdziesz w drodze po bułki i te na, które zapieprzałeś 10 godzin?
Zastanów się i zrozum jak bredzisz.
|
No, na pewno masz rację.
Jako przykład dam Ci tylko bliski naszym sercom stadion Wisły.
Przy jego budowie wszyscy wydawali publiczne pieniądze z najwyższą troską, dyscypliną i odpowiedzialnością
