Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1835
Stary 26.05.2026, 09:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jop juz w okresie 2023-2024 mial oferty z klubow 1 ligi.

Natomiast patrzac przez pryzmat swojego zdrowia, to nie zdziwie sie jak juz nigdy nie wyniesie sie z Krakowa, a kiedyś po zakończeniu pracy jako 1 trener zostanie w Wisle w innym charakterze.
Mowil w programie u Krzoski, ze ze zdrowiem wszystko OK. Ma jakies rutyny wedlug ktorych musi zyc ale nie przeszkadza to w pracy.
Byl przeciez asystentnem w Jagiellonii i w kadrze U21 wiec koniecznie w Krakowie nie musi mieszkac.

Zapewne gdyby nie przedluzyl w Wisle to ktos z ambicjami z Ekstraklasy by go wzial. Na pewno na jego korzysc dziala fakt, ze umie pracowac w klubie gdzie jest duza presja i duze zainteresowanie mediow. Mysle, ze ktos z szerokiej czolowki moglby go rozwazac. W okolicach pazdziernika w przerwie na kadre moglby, kogos zluzowac. Takiego Vukovica w Widzewie, ktory do tego klubu pasuje jak piesc do nosa.
Odpowiedz cytując