Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1834
Stary 26.05.2026, 09:45
Nie wiem czemu ludzie sobie to robia.

Przeciez chlop ewidentnie trolluje zeby pod....ic uzytkownikow i jara sie tym, ze mu ludzie odpisuja.

Dodajesz do ignorowanych i nie trzeba tego czytac.
Odpowiedz cytując