Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98263
Stary 25.05.2026, 16:55
Chcemy sprowadzić polskich piłkarzy ale nie sądzę, żeby to było realne. Na jednego przyzwoitego Polaka jest 10 chętnych polskich klubów. Kwiatkowski prędzej pójdzie do Pogoni, Zjawiński do Legii. Wisły troche nie stać na Polaków, którzy i tak jacyś szczególnie fantastyczni nie są.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując