|
Chcemy sprowadzić polskich piłkarzy ale nie sądzę, żeby to było realne. Na jednego przyzwoitego Polaka jest 10 chętnych polskich klubów. Kwiatkowski prędzej pójdzie do Pogoni, Zjawiński do Legii. Wisły troche nie stać na Polaków, którzy i tak jacyś szczególnie fantastyczni nie są.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|