|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#1818

25.05.2026, 16:05
|
https://x.com/jarokrolewski/status/2058923994032582668
J.Królewski napisał(a):
Po długich spotkaniach i rozmowach z trenerem Mariuszem Jopem podjęliśmy decyzję, że trener nie będzie dalej kontynuować swojej misji w
@wislakrakowsa ...
|
https://x.com/WislaKrakowSA/status/2058925019908944064
Cytat:
…W pierwszej lidze oczywiście, bo w @_Ekstraklasa_ już tak! 😎
Mariusz Jop będzie prowadził Wisłę Kraków w kolejnym sezonie. Szkoleniowiec, który przejął odpowiedzialność za drużynę i konsekwentnie realizował założony plan pracy, pozostanie na stanowisku trenera pierwszego zespołu. Cieszymy się, że trener zostaje z nami 👊
|
|
|