stary dziad napisał(a):

Naprawdę myślisz, że im więcej napiszesz , że coś jest "gupie" albo z "doopy" to będziesz postrzegany jako mądrzejszy?
Co najwyżej jako mądrzejszy "inaczej" albo "mondżejszy" 
Jeszcze raz, napiszę drukowanymi: Z PUNKTU WIDZENIA WYDAJĄCEGO JEST KOMPLETNIE OBOJĘTNE Z JAKIEGO ŹRÓDŁA POZYSKAŁ PIENIĄDZE.
Mam kasę i wydaję.
(...)
|
Jak się załapie na nielegalną pomoc publiczną to przestanie mu być obojętne.