Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98261
Stary 25.05.2026, 10:45
Tak odnośnie polityki transferowej, to jeśli wróci Staszak, zostają Igbekeme i Duda, to potrzeba nam dwóch kozaków do środka pola, w tym mocną 6.Carbo i Omica wypadałoby pożegnać.
Odpowiedz cytując