Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98260
Stary 24.05.2026, 21:35
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Zgadzm się z meritum wypowidzi kolegi udającego Drozda. Natomiast co do tego podszywania się pod zasłużonego forumowicza: zdemaskował cię brak wzmianki o Omiciu i betonowym Jopie.
W ww kwestiach zdanie mam niezmienne . Może Ekstraklasa wymusi ewolucję.


Natomiast pamiętaj, że od dawna mam też wyrobione zdanie na temat posunięć Królewskiego. W przeciwieństwie do większości piszących na forum.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując