crux.a napisał(a):

|
Zgadzm się z meritum wypowidzi kolegi udającego Drozda. Natomiast co do tego podszywania się pod zasłużonego forumowicza: zdemaskował cię brak wzmianki o Omiciu i betonowym Jopie.
|
W ww kwestiach zdanie mam niezmienne

. Może Ekstraklasa wymusi ewolucję.
Natomiast pamiętaj, że od dawna mam też wyrobione zdanie na temat posunięć Królewskiego. W przeciwieństwie do większości piszących na forum.