|
Jaroch dostał "rozruchowe", by budować PR, że w razie czego nie wylądujesz na ulicy. To też się liczy w optyce grajków, i potem może się zdarzyć tak, że dzięki temu zakontraktujemy piłkarza, który przerasta nasz poziom.
Nie daliśmy mu kontraktu na 12 miesięcy, więc wiadomo o co chodzi.
|