Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
9691
23.05.2026, 09:39
Drozd
napisał(a):
To co próbuje zrobić Królewski to wyrównać szanse. Doprowadzić do sytuacji, że wsparcie z publicznej kasy będzie miało jakieś limity. Z góry określone przez organizatora rozgrywek.
A nie "przepalamy publiczną kasę bo chcemy i możemy".
Ale stadko hejterów Królewskiego jest tak zaślepione, że przypieprzają się o wszystko.
Ale ty jesteś hejterku poważnie .......nięty
Była nadzieja że bagienko przyssie się znowu przy okazji wiadomej, ale chyba nic z tego. Więc hejterek znowu się odpalił ...
On posiedział chwilę cicho w swojej norze po awansie, bo.nie wypadało hejtować na prezesa, a teraz znów wylazł z bólem dupy. Że też ojciec nie założył gumy, tylko spłodzili takie g.... które zwie się jaroo1
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw