Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9685
Stary 22.05.2026, 18:04
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1 to musi być głos najwierniejszych którzy znowu by chcieli przytulić hajs z klubu
To jest oczywista oczywistość...

Dlatego teraz się odpalił.

Jeżeli na mecz w Walijczykami przyjadą jakieś biznesmeny i dowiedzą się że za 3 000 000 funciaków można dostać 25% akcji Wisły to złapią się za głowę .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując