AgresywnyChomik napisał(a):

Jaroo1 to musi być głos najwierniejszych którzy znowu by chcieli przytulić hajs z klubu
|
To jest oczywista oczywistość...
Dlatego teraz się odpalił.
Jeżeli na mecz w Walijczykami przyjadą jakieś biznesmeny i dowiedzą się że za 3 000 000 funciaków można dostać 25% akcji Wisły to złapią się za głowę

.