pepe72 napisał(a):

|
Ciągnąć trzeba bo w e-klapie to bandyterka Legii zorganizowała całą akcję przeciwko nam. Więc nie tylko na Śląsk możemy nie wejść.
|
Ale my mówimy o sprawie karnej dotyczącej niecelowego wydania kasy ( na potencjalną karę) przez zarząd śląska.
To trochę co innego.
Natomiast zgadzam się, że walkę z niewpuszczaniem nas trzeba kontynuować.
Tu podstawą będzie jednak utrzymanie kary dla śląska.
Już decyzja o bańce kary była odstraszająca dla klubow pierwszoligowych i dlatego wszędzie nas wpuszczano.
Co bedzie w ekstraklasie to do końca nie wiem.
Utrzymanie kary= odstraszenie 70% klubów.
I na pewno śląsk nas wpuści, bo nie będzie ryzykował, w ramach recydywy, kolejnej kary, nawet 5 baniek.
Ale taką Legię, Lecha, mimo wszystko, może być stać na zapłatę takich pieniędzy.
Z resztą przypadek z Legią może być kluczowy.
Oni mogą się posunąć do bojkotu własnego meczu.
A jak odpuszczą to i bojkot się skończy.
Zobaczymy.
Ale na pewno nie wolno nam odpuścić.