Drozd napisał(a):

Nie no pomysł miał super. Z osiedlowym klubem podbić Ekstraklasę 
Tylko po to żeby komuś coś udowodnić. Wisła awansowała, nie udało się. Zabieram wiaderko i grabki i zmieniam piaskownicę...
|
Witkowscy podbili e-klapę z wiejskim klubem. Nieciecza ma mniej mieszkańców niż większość osiedli w Krakowie.