|
Na pewno potrzebujemy piłkarzy do szybszej gry i bardziej uniwersalnych (lepszych w obronie) oraz bramkarza, który potrafi grać nogami, jak As napisał wyżej. Jestem natomiast względnie spokojny, że znajdziemy takich, którzy pozwolą powalczyć o utrzymanie. Basha nieźle sobie poradził rok temu.
|