Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25181
Stary 18.05.2026, 12:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Polskich bramkarzy to jest bez liku na rynku, Cholewinski byłoby fajna opcja tylko po pol roku bez gry?

Poszedłbym po Dawida Arndta z Chrobrego, chyba mu sie kończy kontrakt. 24 lata, 190 cm, Chrobry zaraz po nas stracil najmniej bramek w lidze. Na Reymonta nie pęknął.

I wcale nie skreślałbym w wyścigu o bramkę Letkiewicza. Tylko musiałaby naprawde mocno popracowac latem nad swoimi mankamentami.
Chrobry będzie grał w barażach więc trzeba będzie poczekać. Ale Polonia może się wypisać z barażów za tydzień więc ze Zjawińskim może być łatwiej.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując