AgresywnyChomik napisał(a):

Ciekawe czy wróci temat Antolika, lewo skrzydłowy który może grać w środku plus JK mail man crush 
Tak wiem że ma jeszcze rok kontraktu ale jakoś by się pewnie mogli dogadać.
|
Tez o nim ostatnio pomyślałem, ale chyba po ściągnięcia Bozicia nie będziemy szukac nikogo o tak podobnym profilu i w podobnym wieku.
Mam przeczucie ze nasz skauting potrafi znaleźć lepszych.
Natomiast skoro Jarek zapowiada ze na 6-7 transferów okolo polowa to będą Polacy to poza bramkarzem kogos ciekawego jeszcze sprowadzimy z krajowego rynku. Nie mam natomiast polecia kto kto będzie.
Kwiatkowskiego będzie ciężko wyciągnąć.