Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25173
Stary 17.05.2026, 07:42
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy wróci temat Antolika, lewo skrzydłowy który może grać w środku plus JK mail man crush

Tak wiem że ma jeszcze rok kontraktu ale jakoś by się pewnie mogli dogadać.
Tez o nim ostatnio pomyślałem, ale chyba po ściągnięcia Bozicia nie będziemy szukac nikogo o tak podobnym profilu i w podobnym wieku.

Mam przeczucie ze nasz skauting potrafi znaleźć lepszych.

Natomiast skoro Jarek zapowiada ze na 6-7 transferów okolo polowa to będą Polacy to poza bramkarzem kogos ciekawego jeszcze sprowadzimy z krajowego rynku. Nie mam natomiast polecia kto kto będzie.
Kwiatkowskiego będzie ciężko wyciągnąć.
Odpowiedz cytując