Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1717
Stary 06.05.2026, 08:51
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko trudno jest zamieść pod dywan obraz gry, który powtarzał się w naprawdę wielu meczach. Wyjazdy do Bytomia, czy na Pogoń GM to było coś, od czego zęby bolały.

Zakładam, że po sezonie będzie jakaś ewaluacja i dużo zależy od tego, jak konstruktywne wnioski Jop przedstawi i jaki zaprezentuje plan na rozwój drużyny. Jak będzie to mało przekonujące, to wydaje mi się, że nie dotrwa do przerwy zimowej w Ekstraklasie.
Hipotetycznie - Wisla w ostatnich 3 meczach notuje 7-9 pkt, finalnie runda to 7-9-0(1) 30 punktow - 1.,875 pkt/mecz to dałoby nawet awans bez fantastycznej 1 rundy (gdyby jesien wygladala jak wiosna).

Jesli tak będzie to wiele rzeczy będzie mozna wytlumaczyc głową. A tu zaden trener nie trafi indywidualnie do glowy każdego zawodnika.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 06.05.2026 o godz. 08:54.
Odpowiedz cytując