Książę Palownik napisał(a):

Mimo wszystko trudno jest zamieść pod dywan obraz gry, który powtarzał się w naprawdę wielu meczach. Wyjazdy do Bytomia, czy na Pogoń GM to było coś, od czego zęby bolały.
Zakładam, że po sezonie będzie jakaś ewaluacja i dużo zależy od tego, jak konstruktywne wnioski Jop przedstawi i jaki zaprezentuje plan na rozwój drużyny. Jak będzie to mało przekonujące, to wydaje mi się, że nie dotrwa do przerwy zimowej w Ekstraklasie.
|
Hipotetycznie - Wisla w ostatnich 3 meczach notuje 7-9 pkt, finalnie runda to 7-9-0(1) 30 punktow - 1.,875 pkt/mecz to dałoby nawet awans bez fantastycznej 1 rundy (gdyby jesien wygladala jak wiosna).
Jesli tak będzie to wiele rzeczy będzie mozna wytlumaczyc głową. A tu zaden trener nie trafi indywidualnie do glowy każdego zawodnika.