Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1256
Stary 06.05.2026, 07:28
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Nie. Największe to będzie jak Kwiecień wejdzie do Wisły razem z Kapką, Peszką i Brożkiem jako szefem skautingu, i zaczną na siłę zaprowadzać w Wiśle swoje porządki.
W sumie to najwieksze bedzie jak Elon Musk wejdzie do Wisly i zatrudni na prezesa Anne Grodzka a na dyrektora sportowego Romana Giertycha i zaczna na gwiazdorskie kontrakty sprowadzac kasjerki z Biedronki.

Sorry za sarkazm ale chodzilo mi o przedsiewziecia, ktore juz sie wydarzyly.
Odpowiedz cytując