Książę Palownik napisał(a):

|
Nie. Największe to będzie jak Kwiecień wejdzie do Wisły razem z Kapką, Peszką i Brożkiem jako szefem skautingu, i zaczną na siłę zaprowadzać w Wiśle swoje porządki.
|
W sumie to najwieksze bedzie jak Elon Musk wejdzie do Wisly i zatrudni na prezesa Anne Grodzka a na dyrektora sportowego Romana Giertycha i zaczna na gwiazdorskie kontrakty sprowadzac kasjerki z Biedronki.
Sorry za sarkazm

ale chodzilo mi o przedsiewziecia, ktore juz sie wydarzyly.