|
Moim zdaniem średnio realny temat. Kto, za co miałby to robić?
Przecież nie Królewski.
Po ilu dekadach by się to zwróciło, zakładając nawet że komplety będą co mecz (niewykonalne).
A jeśli sezon po awansie znowu spadniemy?
Raczej sfera marzeń niż realny biznesplan.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|