|
To w sumie nie jest propozycja transferowa.
Zastanawiam sie czy Staszak wroci z Lecce i czy bedzie w stanie byc chocby zmiennikiem w Ekstraklasie.
Chlopak do Primavery wszedl jak do siebie, gra wszystko w podstawie jesli tylko jest dostepny.
Albo zarobimy na nim jakies pieniadze albo wroci chlopak, ktory pogral pol roku na dobrym poziomie i zebral doswiadczenie.
P.S. Poza tematem.
Popatrzylem na kadry zespolow Primavery i nie dziwne, ze Wlosi ostatnimi czasy maja kiepska reprezentacje.
W tych zespolach U-20 gdzie w sumie powinni wychowywac sie mlodzi Wlosi polowa klubow ma od 10 do 21 obcokrajowcow.
W calej lidze obcokrajowcy stanowia okolo 50% zawodnikow! W pilce mlodziezowej! Niesamowite.
|