Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25138
Stary 30.04.2026, 14:25
To w sumie nie jest propozycja transferowa.

Zastanawiam sie czy Staszak wroci z Lecce i czy bedzie w stanie byc chocby zmiennikiem w Ekstraklasie.
Chlopak do Primavery wszedl jak do siebie, gra wszystko w podstawie jesli tylko jest dostepny.
Albo zarobimy na nim jakies pieniadze albo wroci chlopak, ktory pogral pol roku na dobrym poziomie i zebral doswiadczenie.

P.S. Poza tematem.

Popatrzylem na kadry zespolow Primavery i nie dziwne, ze Wlosi ostatnimi czasy maja kiepska reprezentacje.
W tych zespolach U-20 gdzie w sumie powinni wychowywac sie mlodzi Wlosi polowa klubow ma od 10 do 21 obcokrajowcow.
W calej lidze obcokrajowcy stanowia okolo 50% zawodnikow! W pilce mlodziezowej! Niesamowite.
Odpowiedz cytując