Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1662
Stary 29.04.2026, 13:34
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
A na koniec i tak tabela pokazuje, że jesteśmy na 1 miejscu.

Czasami mam wrażenie, że to forum nie jest z okolic Błoń tylko Babińskiego.
Ile to razy jakieś ograniczniki wysyłały mnie na tym forum do psychiatry.

Bo przecież nie spadliśmy z ligi, Meresiński nie okazał się oszustem, Młyńskiego, Olejarkę i Starzyńskiego sprzedaliśmy za miliony, Broda pokazał że może bronić w pierwszej lidze (prawda, pepe?)...

Nie chce mi się. Odpowiem jak będziecie mieli coś sensownego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując