pepe72 napisał(a):

A na koniec i tak tabela pokazuje, że jesteśmy na 1 miejscu.
Czasami mam wrażenie, że to forum nie jest z okolic Błoń tylko Babińskiego.
|
Ile to razy jakieś ograniczniki wysyłały mnie na tym forum do psychiatry.
Bo przecież nie spadliśmy z ligi, Meresiński nie okazał się oszustem, Młyńskiego, Olejarkę i Starzyńskiego sprzedaliśmy za miliony, Broda pokazał że może bronić w pierwszej lidze (prawda, pepe?)...
Nie chce mi się. Odpowiem jak będziecie mieli coś sensownego.