sandomingo napisał(a):

Jedyną możliwą odpowiedź podałeś przecież wcześniej.
Każda inna byłaby absurdalna.
Ale to się nie wydarzy - jednak sam fakt zebrania podpisów pod wnioskiem o referendum spowodował, że urzędnicy poczuli trochę ciepła pod dupami.
|
Tylko do końca referendum, potem będziecie wszyscy mogli ich w szlachetne końcówki pocałować.
No chyba że ludzie się zmobilizują i nasz Trzaskowski z Temu zakończy karierę polityczną zanim ją na dobre zaczął.
Nie bardzo w to wierzę.