Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 28.04.2026, 20:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jedyną możliwą odpowiedź podałeś przecież wcześniej.

Każda inna byłaby absurdalna.

Ale to się nie wydarzy - jednak sam fakt zebrania podpisów pod wnioskiem o referendum spowodował, że urzędnicy poczuli trochę ciepła pod dupami.
Tylko do końca referendum, potem będziecie wszyscy mogli ich w szlachetne końcówki pocałować.

No chyba że ludzie się zmobilizują i nasz Trzaskowski z Temu zakończy karierę polityczną zanim ją na dobre zaczął.

Nie bardzo w to wierzę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując